  1090AX1-28V Datasheet PDF File
    Omron Electronics LLC Industrial Automation
Mersen
Description 250 V, 50 HZ, SINGLE PHASE EMI FILTER
File Size 36.30K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85