  0224.100DRT1P Datasheet PDF File
    22-43-6030 A-42249-3A 0022436030
Molex Electronics Ltd.
Part No. 22-43-6030 A-42249-3A 0022436030
Description 2.50mm (.098) Pitch SPOX Header, Shrouded, Staggered Footprint, 3 Circuits, White
File Size 111.13K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68022-466HLF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 66 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.