  XFTPRH104-680M Datasheet PDF File
    SUMIDA CORP
Part No. CDH5D14SNP-680MB
Description 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 123.52K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS54680MPWPEP
Description  Enhanced Product 3V to 6V Input Tracking Synchronous Buck Pwm Switcher  28-HTSSOP -55 to 125