  XFCDH115-470K Datasheet PDF File
http://
Sumida Corporation
Description General Power Transformer
File Size 170.77K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description 1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD