  XFCDH115-181K Datasheet PDF File
TOKO, Inc.
TOKO INC
Description Radial Type Fixed Inductors
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR