  WJ1031C24DC.15S Datasheet PDF File
Arch Electronics Corp.
Description    Power Module for PCB Mountable
File Size 189.64K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Wall Industries,Inc.
Description 2 Watt AC/DC PCB Mount Power Supplies
File Size 360.18K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Wall Industries,Inc.
Description AC/DC Switching Power Supplies
File Size 96.29K  /  3 Page
Hirose Electric
Description 1mm Pitch SMT Board to Board Connector(Standard Interface Connector Compliant with VESA FPDI-1)
31 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SURFACE MOUNT, RECEPTACLE
File Size 231.79K  /  8 Page
    Electronic Theatre Controls, Inc.
File Size 258.63K  /  2 Page
    NXP Semiconductors N.V.
Description 24 V, 0.2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE PLASTIC PACKAGE-2
15 V, 0.2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE PLASTIC PACKAGE-2