  WAS4899Q-16TR Datasheet PDF File
    NIC Components, Corp.
Description CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 0.22 uF, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 35 V, 0.22 uF, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 0.22 uF, SURFACE MOUNT, 1411 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 0.33 uF, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 2.2 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 2.2 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 0.33 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 2.5 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 1 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 2.2 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 1 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 1 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 2.5 V, 2.2 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 2.5 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE