  TEN15-4813 Datasheet PDF File
    New Jersey Semiconductor
Description Diode VAR Cap Single 22V 27pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 22V 100pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 17V 100pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 22V 33pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 110V 15pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 99V 18pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 22V 18pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 72V 27pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 28V 8.2pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 22V 22pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 22V 47pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 28V 10pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 110V 10pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 28V 6.8pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 55V 47pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 33V 68pF 2-Pin DO-7
Diode VAR Cap Single 61V 39pF 2-Pin DO-7