  STT010A0.2500 Datasheet PDF File
Tyco Electronics
Part No. 142500-4
Description MIC ( Multiple Interlock Connectors ); MIC HSG ASSY CAP 9 POS. ( AMP )
File Size 55.16K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U54T-M-2500-12-HB4C
Description 2.5KW 54MM AC/DC 12V WITH 12VDC STBY BACK TO FRONT AIR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    WILLAS ELECTRONIC CORP
Part No. R2500F
Description VOLTAGE RANGE 2500 to 5000 volts CURRENT 0.2 Ampere
File Size 449.29K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10106262-5006002LF
Description PwrBlade+® , Power Connectors, 5HP+24S STB, Right Angle, Header.
Tech specs
Official Product Page
    Conexant
Part No. PS2500
Description 2.2 GHz Fractional-N Frequency Synthesizer
From old datasheet system
File Size 210.09K  /  28 Page
Part No. 66925-005
Description Dubox®, Board To Board Connector, Horizontal Card Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch