  SI65-330K Datasheet PDF File
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
File Size 142.35K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10145030-330KLF
Description Minitek MicroSpace™ 1.27mm Crimp-to-Wire Connector Platform, Wire to Board Connector, Horizontal, Header, Surface Mount, 30 Position,side to side double row,Top latch<br><br>(For product qualification latest status, please submit <a href=\\javascript:;\\ class=\\button product-enquiry\\ style=\\background: none;color: red;\\><span>Product Enquiry</span></a>)