  PS125-R68M Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description 1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.027 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.082 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.022 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.068 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD