  O20.0-VX3DQ Datasheet PDF File
    BSO200N03S
INFINEON TECHNOLOGIES AG
Part No. BSO200N03S
Description 7000 mA, 30 V, N-CHANNEL, Si, SMALL SIGNAL, MOSFET, MS-012AA
File Size 322.19K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Infineon Technologies A...
INFINEON[Infineon Technologies AG]
Part No. BSO200N03S
Description OptiMOS2 Power-Transistor
Low Voltage MOSFETs - OptiMOS? Power MOSFET, 30V, SO8, RDSon = 20mOhm, 8.8A, LL