  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    BFS25A-CNV-15
NXP Semiconductors
Part No. BFS25A-CNV-15
Description NPN 5 GHz wideband transistor
File Size 117.10K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85