  LC35W256ET-10W Datasheet PDF File
    AUK[AUK corp]
Part No. SDB310WM
Description Schottky Barrier Diode
File Size 49.52K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PTMA402050N2AST
Description 1-OUTPUT 10W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE, DIP-6
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SANYO
Part No. SB10W05V
Description Schottky Barrier Diode (Twin Type Cathode Common) 50V, 1A Rectifier