  K6R1008V1B-I12 Datasheet PDF File
    RPI-122 A5800739 RPI122
Rohm CO.,LTD.
Part No. RPI-122 A5800739 RPI122
Description Photointerrupter/ double-layer mold type
PHOTOINTERRUPTER, DOUBLE-LAYER MOLD TYPE
From old datasheet system
File Size 80.24K  /  3 Page
HUA FENG CIRCUIT
    ST Microelectronics
Part No. STEVAL-MKI124V1
File Size 162.58K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    ST Microelectronics
Part No. STEVAL-MKI127V1
Description Ultra stable 3-axis gyro based on the L3GD20
File Size 212.26K  /  4 Page
    STEVAL-MKI124V1
Part No. STEVAL-MKI124V1
Description LED 5 IN 10MM GEHAEUSE 12V DREIFARBIG
LED 5 IN 10MM GEHAEUSE 24V DREIFARBIG