  IS61LV256-20N Datasheet PDF File
Unisonic Technologies
Description 20A, 650V N-CHANNEL POWER MOSFET
File Size 125.22K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Panasonic
Matsushita Electric Industrial Co Ltd
Part No. AN7420 AN7420N
Description V(cc): 12V; 40mA; 500mW; FM stereo multiplex demodulator