  HMR1050-1R0 Datasheet PDF File
Data Delay Devices, Inc.
Description Logic IC 逻辑IC
File Size 71.22K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. NLCV32T-1R0M-PFR
Description
File Size 39.75K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description HIGH CURRENT SHIELDED INDUCTOR
File Size 63.39K  /  1 Page
Description 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD