  FFC-120BSM11 Datasheet PDF File
    Spansion, Inc.
SPANSION LLC
Description 128M X 1 FLASH 3V PROM, 90 ns, PDSO56 20 X 14 MM, LEAD FREE, MO-142EC, TSOP-56
512M X 1 FLASH 3V PROM, 100 ns, PDSO56 20 X 14 MM, LEAD FREE, MO-142EC, TSOP-56
3.0 Volt-only Page Mode Flash Memory featuring 90 nm MirrorBit Process Technology 256M X 1 FLASH 3V PROM, 90 ns, PBGA64
256M X 1 FLASH 3V PROM, 90 ns, PBGA64 13 X 11 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-64
1G X 1 FLASH 3V PROM, 110 ns, PDSO56 20 X 14 MM, LEAD FREE, MO-142EC, TSOP-56
256M X 1 FLASH 3V PROM, 90 ns, PDSO56 20 X 14 MM, LEAD FREE, MO-142EC, TSOP-56
3.0 Volt-only Page Mode Flash Memory featuring 90 nm MirrorBit Process Technology 1G X 1 FLASH 3V PROM, 110 ns, PBGA64
1G X 1 FLASH 3V PROM, 110 ns, PBGA64 13 X 11 MM, 1 MM PITCH, LEAD FREE, FBGA-64
3.0 Volt-only Page Mode Flash Memory featuring 90 nm MirrorBit Process Technology 512M X 1 FLASH 3V PROM, 110 ns, PDSO56
3.0 Volt-only Page Mode Flash Memory featuring 90 nm MirrorBit Process Technology 256M X 1 FLASH 3V PROM, 100 ns, PBGA64
128M X 1 FLASH 3V PROM, 100 ns, PBGA64
1G X 1 FLASH 3V PROM, 120 ns, PDSO56
1G X 1 FLASH 3V PROM, 130 ns, PDSO56
1G X 1 FLASH 3V PROM, 120 ns, PBGA64