  EUAA18-3.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC3SMB-6.000M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 18PF 6.000MHZ ATCUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6 MHz