  EPS13D2C2HH-50.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC1100-28.000M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 28.000MHZ NC CMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 28 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT