  EM620FV8AT-12LF Datasheet PDF File
Emerging Memory & Logic Solutions Inc
Description 4Mx16 bit CellularRAM AD-MUX
File Size 504.63K  /  52 Page
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
HUA FENG CIRCUIT
FCI connector
Description DELTA-D A/S MALE PIP CONNECTOR US VERSION
File Size 168.38K  /  2 Page
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,