  EC3645ETTS-3.6864M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH1300HSTTS-3.6864M-G
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 3.6864MHZ TS CMOS HALF 8PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 3.6864 MHz, LVCMOS OUTPUT