  DTSPU40-110 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 22-28-1101
Description 2.54mm (.100) Pitch KK? Header, Breakaway, Right Angle, with Friction Lock, 10 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Selective Plating
File Size 311.15K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    MILL-MAX MFG CORP
Part No. 110-93-628-41-605
Description DIP28, IC SOCKET
File Size 119.67K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    LG-110-9UG-CTR
LIGITEK electronics co., ltd.
Part No. LG-110-9UG-CTR
Description LED SMD
File Size 153.97K  /  11 Page
    RAF ELECTRONIC HARDWARE
Part No. 1100-2-AL
Description 1/8 ROUND SPACERS
File Size 39.19K  /  1 Page
Molex Electronics Ltd.
Description 3.96mm (.156) Pitch KK Solid Header, Right Angle, without Peg, 11 Circuits, Gold (Au) Plating
File Size 244.72K  /  10 Page
Description 3.96mm (.156) Pitch KK Solid Header, Vertical, Friction Lock, 11 Circuits, Gold (Au) Plating
File Size 287.01K  /  11 Page
    PSA-110-401
Phihong USA Inc.
Part No. PSA-110-401
Description 110W Universal Industrial Series