  CY7C401-25PC Datasheet PDF File
    Rochester Electronics, LLC
Ecliptek, Corp.
Description x9 Asynchronous FIFO X9热卖异步FIFO
55NS, TSOP, IND TEMP(FLASH) X9热卖异步FIFO
70NS, VSOP,IND TEMP(FLASH) X9热卖异步FIFO
1M (64K X 16), 5V FLASH, COM TEMP(FLASH) X9热卖异步FIFO
55NS, PLCC, TOP BOOT, IND TEMP,GREEN PKG(FLASH)
90NS, TSOP, IND TEMP(FLASH)
70NS, TSOP, COM TEMP(FLASH)
55NS, VSOP, IND TEMP, GREEN(FLASH)
70NS, PLCC, IND TEMP(FLASH)
55NS, TSOP, IND TEMP, GREEN(FLASH)
x9AsynchronousFIFO
File Size 577.37K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FCE17B25PC250
Description Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 25pin, Pin, 1000pF