  CY7C09379-12AC Datasheet PDF File
    Intersil, Corp.
INTERSIL[Intersil Corporation]
Description Dual Power Distribution Controller 2-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO14
Controller, HOT SWAP, Dual, Power Distribution, Control for 5/ 12V or 5/ 3.3V, 100mV Overcurrent Threshold
Controller, Hot Swap, Dual, Power Distribution, Control for 5/ 12V or 5/ 3.3V, 50mV Overcurrent Threshold