  CTMC1210-101K Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LB2012T101K
Description    Wire-wound Chip Inductors
File Size 129.61K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ101KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    List of Unclassifed Man...
Part No. 890AS101KDS
Description High Voltage Resistors
File Size 200.20K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ101KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
    SUTEX[Supertex, Inc]
SUTEX[Supertex Inc]
Supertex Inc
Supertex, Inc.
Description 3-Pin Hotswap, Inrush Current Limiter Controllers
3-Pin Hotswap Inrush Current Limiter Controllers
File Size 80.39K  /  5 Page
Part No. DE6B3KJ101KB4BE01J
    TOKO INC
Description INDUCTOR FIXED 12UH TYPE 7BA
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.43 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 30UH TYPE 7BA
INDUCTOR FIXED 8.2UH TYPE 7BA
1 ELEMENT, 3.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR