  CTGS137F-331K Datasheet PDF File
    KOA SPEER ELECTRONICS INC
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD