  CTGS137F-150M Datasheet PDF File
    ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 20 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR