  CT1210F-R68M Datasheet PDF File
    Nippon Chemi-con, Corp.
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT 5 mmL RADIAL LEADED
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 50 V, 6.8 uF, THROUGH HOLE MOUNT 5 mmL RADIAL LEADED