  CT0603PSF-822M Datasheet PDF File
Token Electronics Industry Co., Ltd.
http://
Token Electronics Indus...
Description TCRB Coil Choke Inductors Radial
File Size 370.51K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJE4A18822M1
Description Modular Jacks, Input Output Connectors, 8P8C, Vertical, CAT6A, Shield, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
List of Unclassifed Man...
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Description SMT Power Inductors
File Size 173.03K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. RJE4A18822M1T
Description Modular Jack - 8P8C, Vertical, Cat6A, THR, No Panel Stops, Single Port, Shield No EMI Tabs, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
Coilcraft lnc.
Description Shielded Power Inductors
File Size 201.79K  /  2 Page
Part No. RJE4A18822MRT
Description Modular Jack - 8P8C, Vertical, Cat6A, THR, No Panel Stops, Single Port, Shield With No EMI Tabs, With LEDs, With Straight Pegs
    Coilcraft, Inc.
Description Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD