  CDRH8D38ANP-150MC Datasheet PDF File
Panasonic Semiconductor
Description Power Inductors / Wire Wound type
   Power Inductors / Wire Wound type
File Size 94.88K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
TOKO[TOKO, Inc]
TOKO[TOKO Inc]
TOKO Inc.
TOKO, Inc.
http://
Description    VOLTAGE REGULATOR WITH ON/OFF SWITCH
VOLTAGE REGULATOR WITH ON/OFF SWITCH 调压ON / OFF开
LED ORANGE 610NM CLEAR RA SMD 调压器ON / OFF开
VOLTAGE REGULATOR WITH ON/OFF SWITCH 4.1 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.2 V DROPOUT, PDSO6
3.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.2 V DROPOUT, PDSO6