  CDRH60D43RNP-220MC Datasheet PDF File
    Nichicon, Corp.
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 10 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 22 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 33 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 47 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT