  BZT52-C4V7 Datasheet PDF File
NXP Semiconductors N.V.
齐纳二极
PHILIPS[Philips Semiconductors]
Description Voltage regulator diodes 4.7 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
Voltage regulator diodes 5.6 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
Voltage regulator diodes 6.8 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE