  BY880-400 Datasheet PDF File
    MILL-MAX MFG CORP
Part No. 4001-0-15-15-43-27-04-0
Description BERYLLIUM COPPER, GOLD (30) OVER NICKEL FINISH, PCB TERMINAL
File Size 132.37K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 2400
Description From old datasheet system
File Size 201.99K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
    540-88-044-17-400-TR
Precid-Dip Durtal SA
Part No. 540-88-044-17-400-TR
Description    PGA / BGA / PLCC SOCKETS
File Size 19.12K  /  5 Page
    540-88-032-17-400-TR
Precid-Dip Durtal SA
Part No. 540-88-032-17-400-TR
File Size 19.09K  /  5 Page
File Size 129.91K  /  2 Page
    Synergy Microwave, Corp.
Description 40 MHz - 400 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 2.2 dB INSERTION LOSS-MAX
50 MHz - 250 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 1 dB INSERTION LOSS-MAX
10 MHz - 50 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 1 dB INSERTION LOSS-MAX