  ALXF0200-1R0K Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Power Line Chokes - Axial
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 152.15K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 0.75 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SURFACE-MOUNT WIRE-WOUND CHIP INDUCTORS
1 ELEMENT, 0.62 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.27 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0056 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.91 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.91 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD