  A290011TV-55F Datasheet PDF File
    ST Microelectronics
Part No. STB60N55F3
Description N-CHANNEL Power MOSFET
File Size 635.77K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BD4155FV09
Rohm
Part No. BD4155FV09
Description Power Switch IC for ExpressCardTM
File Size 490.26K  /  17 Page
View it Online
Download Datasheet
    STP60N55F3
STMicroelectronics
Part No. STP60N55F3
File Size 635.77K  /  20 Page
Part No. STD65N55F3
File Size 422.98K  /  13 Page
    STI60N55F3
Part No. STI60N55F3
    STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Description N-channel 55V - 8.0m ohm - 65A - DPAK STripFET TM Power MOSFET