  3422.0012.XX Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 39371-0012
Description 7.50mm Beau Eurostyle Pluggable PCB Terminal Block
File Size 34.57K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U54T-M-2500-12-HB4C
Description 2.5KW 54MM AC/DC 12V WITH 12VDC STBY BACK TO FRONT AIR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    A-70545-0012 70545-0012
Molex Electronics Ltd.
Part No. A-70545-0012 70545-0012
Description 2.54mm (.100) Pitch SL Header, Single Row .120 Pocket Vertical, Shrouded, with Press-fir Plastic
2.54mm (.100") Pitch SL Header, Single Row .120" Pocket Vertical, Shrouded, with Press-fir Plastic
File Size 252.54K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U74T-W-1600-12-HB4AC
Description AC/DC 1600W, Titanium Efficiency, 74 MM , 12V, 12VSB, Inlet C20, Airflow Back to Front, RoHs
Tech specs
Official Product Page
Part No. 39504-0012
Description    3.50mm Pitch Eurostyle Horizontal Plug, with Retention Screws, 12 Circuits