  1MBH25-12001 Datasheet PDF File
    MITEQ, Inc.
MITEQ INC
Description 2500 MHz - 7500 MHz RF/MICROWAVE FIXED ATTENUATOR, 2.5 dB INSERTION LOSS-MAX 34 X 34 MM, 12.7 MM HEIGHT, 2 PIN
1200 MHz - 1400 MHz RF/MICROWAVE FIXED ATTENUATOR, 5 dB INSERTION LOSS-MAX