  16G071-20L1 Datasheet PDF File
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
ST Microelectronics
Description    2 Mbit (256Kb x 8) UV EPROM and OTP EPROM
2 Mbit 256Kb x 8 UV EPROM and OTP EPROM
From old datasheet system
1 Mbit 128Kb x8 UV EPROM and OTP EPROM
File Size 112.40K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS7A20L18PDQNR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ST Microelectronics
STMicroelectronics N.V.
意法半导
Description 2 Mbit 256Kb x 8 UV EPROM and OTP EPROM 2兆位256Kb × 8紫外线存储器和OTP存储
2 Mbit 256Kb x 8 UV EPROM and OTP EPROM 2兆位56Kb × 8紫外线存储器和OTP存储
CAP 680PF 50V 10% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 82PF 100V 1% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 820PF 50V 1% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 82PF 50V 1% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
ER 7C 7#12 SKT PLUG RTANG
CAP 680PF 100V 5% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 82PF 50V 10% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 62PF 50V 5% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR MARKED
CAP 6.8PF 50V /-0.5PF NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 68PF 50V 1% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
CAP 6.8PF 100V /-0.25PF NP0(C0G) SMD-0805 TR-13-PL SN-NIBAR
CAP 68PF 50V 10% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
SERVSWITCH USB COAX CPU CABLES, WITH AUDIO 10FT
CAP 75PF 100V 5% NP0(C0G) SMD-0805 TR-7-PL SN-NIBAR
File Size 113.15K  /  17 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS7A20L12PDQNR
Tech specs
Official Product Page
EPCOS
Description Ceramic transient voltage suppressors
   Ceramic transient voltage suppressors
File Size 1,767.04K  /  81 Page
    MERITEK ELECTRONICS CORPORATION
MERITEK ELECTRONICS CORPORA...
MERITEK ELECTRONICS COR...
Description Polymeric PTC
File Size 379.65K  /  20 Page
Kemet Corporation
Description    High frequency capacitance retention
File Size 1,801.20K  /  26 Page
RFE international
Description METAL OXIDE VARISTOR 20mm Disc
File Size 146.91K  /  1 Page
Integrated Device Techn...
IDT[Integrated Device Technology]
Integrated Device Technology, Inc.
Description CMOS SyncFIFOO 64 x 8 256 x 8 512 x 8 1024 x 8 2048 x 8 and 4096 x 8
Dual High Output Current Operational Amplifier 8-SOIC -40 to 85
Current-Mode PWM Controller 8-PDIP 0 to 70
High-Performance Current-Mode PWM Controller 14-SOIC 0 to 70 64 X 8 OTHER FIFO, 12 ns, CDIP28
CMOS SyncFIFOO 64 x 8, 256 x 8, 512 x 8, 1024 x 8, 2048 x 8 and 4096 x 8 1K X 8 OTHER FIFO, PDIP28
Dual High Output Current Operational Amplifier 8-PDIP -40 to 85
File Size 163.67K  /  16 Page
Description 1 Mbit 128Kb x8 UV EPROM and OTP EPROM
File Size 113.80K  /  17 Page
意法半导
STMicroelectronics N.V.
Description 1 MBIT (128KB X8) UV EPROM AND OTP ROM
TRANSMTR RF 900MHZ 8PAR/120SRLCH
CAP 1200UF 100V ELECT SMG RAD
SERV SWITCH USB COAX CPU CABLES 100 FT
CAP 330UF 160V ELECT SMG RAD
CAP 390UF 160V ELECT SMG RAD
1.27mm DDR DIMM .38AuLF 184Ckt