  1214GN-280 Datasheet PDF File
Part No. 135.2802.360 135.2802.364
Description RIBBON CABLE 60 WAY 30.5M
RIBBON CABLE 64 WAY 30.5M
File Size 872.76K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SavantIC
Part No. C3280
Description 2SC3280
File Size 200.99K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. AD280-25
Description Analog Attenuator
File Size 158.17K  /  3 Page
    SCHURTER INC
Part No. 6076-B-2800-B-1
Description 6A, 250VAC, MALE, MAINS POWER CONNECTOR, SOLDER
File Size 275.32K  /  2 Page
    Hewlett-Packard / Agilent
Part No. 5082-2800
Description Schottky Barrier Diodes for General Purpose Applications
File Size 180.97K  /  6 Page
    52280
Micropac Industries, Inc.
MICROPAC[Micropac Industries]
Description True Hermetically Sealed Proportionally Controlled Metal Package Heater Hybrids
File Size 113.78K  /  3 Page
    UE280
SIPAT Co,Ltd
Part No. UE280
Description 280MHz SAW Filter 11MHz Bandwidth