  1107-FNL10010244 Datasheet PDF File
    OPR501107
OPTEK Technologies
Part No. OPR501107
Description Optical Comparator Array
File Size 145.36K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 98401-107-32LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 32 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.