  0318.100MXP Datasheet PDF File
Littelfuse
Description 235 Series, 5 x 20 mm, Fast-Acting Fuse
File Size 135.40K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 77317-803-18LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 18 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,