  XFWIC453232-2R2 Datasheet PDF File
    MORNSUN Science& Techno...
Part No. B0505XT-W2R2
Description UNREGULATED SINGLE OUTPUT
File Size 558.95K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    CT0707F-2R2M
Central Technologies
Part No. CT0707F-2R2M
Description From 0.56 μH to 4.7 μH
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR