  UPD42505V-50H Datasheet PDF File
    List of Unclassifed Man...
Part No. IS250HG
Description Isolation Transformer - Medical Grade line noise reduction and spike suppression
File Size 520.40K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description SLOW BLOW ELECTRIC FUSE, 0.25A, 250VAC, 50A (IR), THROUGH HOLE
SLOW BLOW ELECTRIC FUSE, 0.25A, 250VAC, 50A (IR), SURFACE MOUNT