  UP1 4TA20.50.05F Datasheet PDF File
    SCDA05F
Semtech Corporation
Part No. SCDA05F
Description (SCDA05F - SCDA4F) FAST RECOVERY DOUBLER AND CENTER TAPS
File Size 92.30K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    AC05FGM
NEC
Part No. AC05FGM
Description 5A mold triac
File Size 714.99K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
NEC
Description triac
File Size 351.48K  /  7 Page
    SFH205F
OSRAM GmbH
Part No. SFH205F
File Size 130.76K  /  6 Page
    BD3805F
ROHM[Rohm]
Part No. BD3805F
Description SCF built-in sound processor for car audio
File Size 199.56K  /  6 Page
    New Jersey Semiconductor
Part No. 1N4005F
Description 1 AMP. SILICON RECTIFIER DIODES
File Size 108.85K  /  1 Page
Part No. BA6305F-E1
Description SPECIALTY CONSUMER CIRCUIT, PDSO8
File Size 26.21K  /  1 Page
    UGSP05F
Gulf Semiconductor
Part No. UGSP05F
Description GPP-TO Pack: ITO-220AC
Ultra fast Plastic Rectifiers VOLTAGE: 300V CURRENT:5.0A