  TR10-SLM10P Datasheet PDF File
    MACOM[Tyco Electronics]
Description High Power Linear Amplifier 5.7 - 5.9 GHz
File Size 117.14K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 95278-101TR10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.