  TFV3P187C-1R0 Datasheet PDF File
Cooper Bussmann, Inc.
Description High Current Power Inductors
File Size 639.01K  /  5 Page
HUA FENG CIRCUIT
    HON HAI PRECISION INDUSTRY CO LTD
Part No. KF83111-1R01-4F
Description BOARD TERMINATED, FEMALE, MCX CONNECTOR, SOLDER, JACK
File Size 48.64K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 0.02 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.04 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.05 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.06 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD