  TEP100-4812 Datasheet PDF File
    0448120015 SD-44812-001 44812-0015
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0448120015 SD-44812-001 44812-0015
Description 2.54mm (.100) Pitch KK? PC Board Receptacle, Top and Bottom Entry, Low Profile, 5.0um (200u) Tin (Sn), 15 Circuits
File Size 165.84K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68481-272HLF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 72 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 44812-0005 0448120005
Description 2.54mm (.100) Pitch KK? PC Board Receptacle, Top and Bottom Entry, Low Profile, 5.0μm (200μ) Tin (Sn), 5 Circuits
File Size 165.84K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 86094648124H45V1LF
Description DIN Headers & Receptacles, Backplane Connector, Standard Receptacle, Vertical, Through Hole, Style C, 64 ways, Class III, with Harpoons
Tech specs
Official Product Page
Part No. 0448120024
Description 2.54mm (.100) Pitch KK PC Board Receptacle, Top and Bottom Entry, Low Profile, 0.38um (15u) Gold (Au), 6 Circuits