  TEP100-2415 Datasheet PDF File
Gamewell-FCI by Honeywell
http://
Description Wheelock MB Series Motor Bells
File Size 145.59K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76342-415LF
Description Dubox®, Board To Board Connector, Receptacle, Vertical, Through Hole, Top Entry, Double Row , 30 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch