  STT010A0.2500 Datasheet PDF File
    BG2500
Bedford Opto Technology Ltd.
Part No. BG2500
Description BARGRAPH 2 X 5 RIGHT ANGLE MOUNT
File Size 31.50K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U54T-M-2500-12-HB4C
Description 2.5KW 54MM AC/DC 12V WITH 12VDC STBY BACK TO FRONT AIR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    ERNI Electronics
Part No. 225000
Description ERmet Messerleiste B22
File Size 125.21K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10106262-5006002LF
Description PwrBlade+® , Power Connectors, 5HP+24S STB, Right Angle, Header.
Tech specs
Official Product Page
Tyco Electronics
Part No. 142500-2
Description MIC ( Multiple Interlock Connectors ); MIC HSG ASSY CAP 9 POS. ( AMP )
File Size 38.65K  /  1 Page
Description Dubox®, Board To Board Connector, Horizontal Card Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
Tyco Electronics
File Size 28.06K  /  2 Page
Part No. 10125025-002LF
Description HPCE VT Receptacle 20P Omit 4P
    Kersemi Electronic Co.,...
Part No. T2500D
Description Silicon Bidirectional Thyristors
File Size 378.34K  /  4 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Surface Mount, Double Row, 50 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.